Kam brangu kūnas, tam pigu dorybė. 
Seneca, Lucius Annaeus
 


Paieška:

YouTube
Gerovė
Sėkmė

Taupumas Turtas Verslas

Pinigai

Štai užduotis jums bičiuliai ... apmąstykite, kaip kvailai dabar pinigai eina iš rankų į rankas, o tada sugalvokite, kaip jie galėtų cirkuliuoti geriau. 

Balsuoti:
 5.0 (1)
Komentarai (0)
Gyvenimas ir taip sunkus, o žmonėms dar reikia nertis iš kailio dėl kažkokių pinigų. Mūsų šalyje visiems visko pakaktų, jei tik mes teisingiau dalytumės vieni su kitais.  

Balsuoti:
 5.0 (1)
Komentarai (0)
Kalbate apie pinigus, bet nežinote, kas yra pinigai, - tarė bankininkas. - Kodėl žmonės tiki, kad dažytas popierius, plastiko kortelė arba moneta, pagaminta iš penktos rūšies metalo, turi kokią nors vertę? Ir dar blogiau - ar žinote, kad jūsų pinigai, jūsų milijonai dolerių tėra tik elektroniniai impulsai, tiesa? 

(Coelho, Paulo. Zahiras. Vilnius: Vaga. 2006, 271p.)
Balsuoti:
 4.2 (5)
Komentarai (0)
Pinigai - tai priemone, kuria matuojama žemiška sėkmė. 

(Clason, George S.. Turtingiausias Babilono žmogus. Kaunas: Trigrama. 1998, 10p.)
Balsuoti:
 5.0 (5)
Komentarai (0)
Pinigai patys savaime tėra popierius ir metalas ... į šlamančiuosius pradėkite žiūrėti kaip į "Monopolio" žaidimo atsiskaitymo žetonus, kurie panašūs į pinigus ... Jie tik žaidimo dalis ... pinigai savaime yra niekas. Beprasmis dalykas. Popieriūkščiai. Jie reiškia tik tiek, kiek jūs suteikiate jiems svarbos ... Patys savaime jie neturi jokių magiškų galių. Šias galias turite jūs. Todėl dėmesį reikia sutelkti į save, o ne į pinigus. 

(Vitale, Joe. Raktas. Vilnius: Alma littera. 2010, 153-154p.)
Balsuoti:
 4.8 (8)
Komentarai (0)
... pasaulyje nėra nieko mažiau materialesnio už pinigus, nes kiekviena moneta ... tiesą sakant, yra ištisas galimų ateities variantų rinkinys. Pinigai abstraktūs, kartojau, pinigai - tai ateitis. Jie gali tapti išvyka į užmiestį, gali tapti Bramso muzika, gali tapti žemėlapiu, gali tapti šachmatais, gali tapti kavos puodeliu ...  

(Borchesas, Chorchė Luisas. Smėlio knyga. Vilnius: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla. 2008, 109p.)
Balsuoti:
 3.0 (2)
Komentarai (0)
Pinigai - mano narkotikas. 

(Whilde, Stefan. Zaratustra kalba makaronams. Kaunas: Kitos Knygos. 2011, 71p.)
Balsuoti:
 5.0 (1)
Komentarai (0)
... niekuomet nerodykite pavydžiam ir ambicingam žmogui daug pinigų vienu metu ... 

Balsuoti:
 4.8 (6)
Komentarai (0)
... daugumos sielai paprastai rūpi pinigų vaizdas, nes jie vargu ar gali įsivaizduoti kurią nors džiaugsmo rūšį be pinigų ... Tačiau tai yda tik tų, kurie pinigų ieško ne dėl nepritekliaus ir ne savo reikmėms, bet dėl to, kad išmoko pasipelnymo meno, kuriuo nepaprastai didžiuojasi. Beje, kūnu jie paprastai rūpinasi, bet šykščiai, nes mano, kad iš savo turtų praranda tiek, kiek išleidžia savo kūnui išsaugoti. O kurie žino tikrąjį pinigų naudingumą ir turtą matuoja vien poreikiais, tie gyvena tenkindamiesi nedideliu kiekiu. 

(Spinoza, Benediktas. Etika. Vilnius: Pradai. 2001, 295-296p.)
Balsuoti:
 4.8 (4)
Komentarai (0)
Turėti pinigų - didesnė kančia, negu jų įsigyti. Kaip žmonės dejuoja dėl nuostolių, kurie iš tikrųjų būna dideli, bet atrodo dar didesni! Pagaliau, net kai likimas nieko neatima, jiems nuostoliu tampa tai, ko neįsigijo. 

(Seneca, Lucius Annaeus. Laiškai Lucilijui. Vilnius: Tyto alba. 2007, 467p.)
Balsuoti:
 5.0 (4)
Komentarai (0)
Surasta: 22
1 2 3