Gyvenimas - tai vienos krypties gatvė. Kuria juosta bevažiuosite, nė viena juosta nenuves jūsų atgal ... Eikvoti laiką ir emocinę energiją norams, kad kažkas būtų taip, kaip anksčiau - visiškas laiko švaistymas. Kur esate ir kaip ruošiatės judėti toliau - štai klausimai, kuriuos turite nagrinėti. 
Ziglaras, Zigas
 


Paieška:

YouTube
Dievas
Gyvybė
Gyvenimo prasmė
Likimas
Pranašystė
Pasaulis
 
Žmonės

Pasaulio pabaiga

Ne vien budistinis požiūris, bet ir sveikas protas sako, jog jei buvo pradžia, bus ir pabaiga. Tai visiškai logiška, toks dėsnis, tokia gamta. Iš pradžių įvyko didysis sprogimas ar kas nors panašaus, po to prasidėjo evoliucija. Turi ateiti ir pabaiga. Nors man atrodo, kad iki jos dar keli milijonai metų. 

(Dalai Lama XIV. Užuojautos galia. Vilnius: Dharma. 2001, 76p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (0)
[Biblijos] Palyginimai kalba ne apie pasaulio, o apie psichologinio laiko pabaigą. Jie nurodo, kad peržengiamos proto ribos ir atsiranda galimybė pasiekti visiškai kitokią sąmonės būseną. 

(Tolle, Eckhart. Šios akimirkos jėga. Kaunas: Mijalba. 2007, 111-112p.)
Balsuoti:
 5.0 (6)
Komentarai (0)

Tuomet Dievas tarė Nojui ir su juo buvusiems sūnums: „Štai aš sudarau savo sandorą su jumis ir jūsų būsimais palikuonimis, su visais gyvūnais, esančiais su jumis, - paukščiais, galvijais ir visais su jumis buvusiais žemės gyvūliais, kurie tik išėjo iš arkos. Aš palaikysiu savo sandorą su jumis: niekad daugiau visi marieji gyvūnai nebus tvano vandenų išnaikinti, niekad daugiau nebus tvano žemei nuniokoti. Ir šis, - Dievas pridėjo, - bus ženklas, kurį aš duodu visiems amžiams, mano sandoros tarp manęs ir jūsų bei visų su jumis esančių gyvūnų. Savo lanką padėjau į debesis, ir jis bus ženklas sandoros tarp manęs ir žemės. Kai supūsiu viršum žemės debesis ir pasirodys debesyje mano lankas, aš atsiminsiu savo sandorą, kuri yra tarp manęs ir jūsų bei visų mariųjų gyvūnų, ir vandenys niekad daugiau netaps tvanu visiems mariesiems sunaikinti. Kai lankas bus debesyje, aš į jį pažvelgsiu ir atsiminsiu sandorą tarp Dievo ir visų gyvūnų – visų žemėje esančių mariųjų“.
(9:11-16)


Balsuoti:
 5.0 (2)
Komentarai (0)