... įžvalgumą reikia ugdyti. Vertinkite neįprastą mąstymo būdą, stebėkite smulkmenas, įsiklausykite į dviprasmybes, branginkite abejones, nebijokite rizikuoti. Kuo dažniau pasitelksite intuiciją, tuo ji darysis patikimesnė. 
Maxwell, John C.
 


Paieška:

YouTube
Bendravimas Meilė Moteris Santykiai Seksas Šeima Vyras

Vyrai ir moterys

Tik tas pelnys malonę moters,
Kas ją apginti sugebės. 

(Gėtė, Johanas Volfgangas fon. Faustas. Vilnius: Tyto alba. 2018, 499p.)
Balsuoti:
 3.0 (2)
Komentarai (0)
Daugumas moterų todėl abejingos draugystei, kad ji atrodo beskonė tam, kas yra ragavęs meilės. 

(Larošfuko, Fransua de. Mintys. Vilnius: Vaga. 1968, 98p.)
Balsuoti:
 3.7 (3)
Komentarai (0)
Dažnai pasitaiko, kad moterys, mylinčios savo vyrus netikra meile, būna pavydžios ir griauna jų santykius su draugais. Jos trokšta, kad vyras joms priklausytų visiškai, nes pačios jam iki galo neatsiduoda. Pavydas visada kyla iš meilės trūkumo. 

(Jung, Carl Gustav. Atsiminimai, vizijos, apmąstymai. Vilnius: Margi Raštai. 2010, 196-197p.)
Balsuoti:
 4.8 (5)
Komentarai (0)
Elgoniečiai [Afrikos gentis] vyrai ganydavo raguočius ir medžiodavo, o moterys prižiūrėdavo šambą, t. y. laiką, kuriame augindavo bananus, batatus, soras ir kukurūzus. Jos rūpindavosi vaikais, ožkomis ir vištomis, visi jie gyvendavo toje pačioje trobelėje. Vietinių moterų orumas ir prigimtinė teisė paremti jų ekonominiu vaidmeniu: jos yra nepakeičiami ūkio partneriai. Lygių teisių sąvoka gimė epochoje, kurioje tokia partnerystė prarado savo prasmę. Tačiau primityvioji visuomenė tvarkoma remiantis instinktyviu egoizmu ir altruizmu, abiem jausmams teikiant deramą vietą. Ši pasąmoninė tvarka griūna pasitaikius pirmam nesklandumui, kurį būtų galima - ir reikėtų - išspręsti tik sąmoningu veiksmu.  

(Jung, Carl Gustav. Atsiminimai, vizijos, apmąstymai. Vilnius: Margi Raštai. 2010, 361p.)
Balsuoti:
 3.0 (1)
Komentarai (0)
[Moteris] ... ji galinga, nepermaldaujama ir niekuomet neatleidžia. Vyrai paprastai būna per daug užsiėmę, kad būtų nepermaldaujami priešai. 

(Castaneda, Carlos. Kita tikrovė. Kaunas: Luceo. 2012, 360p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (0)
Prisimenu, kaip prieš kelerius metus kažkas manęs paklausė, ką bendra turėjo visos mano gyvenimo moterys. Atsakymo ilgai ieškoti nereikėjo: mane. Ir tik tada supratau, kiek laiko veltui sugaišau ieškodamas tinkamo žmogaus - moterys keitėsi, o aš ne.  

(Coelho, Paulo. Zahiras. Vilnius: Vaga. 2006, 160p.)
Balsuoti:
 4.7 (24)
Komentarai (0)
... kiekvienas vyras, kiekviena moteris yra sujungti energija, kurią daugelis vadina meile, nors iš tiesų tai pirminė medžiaga, iš kurios sudaryta visata. Neįmanoma šia energija manipuliuoti - ji pati švelniai mus veda, joje visa, ko išmokome šiame gyvenime. jei stengiamės ją pakreipti norima linkme, nugrimsime į liūdesį, neviltį, apgaulę, nes ji laisva ir laukinė. 

(Coelho, Paulo. Zahiras. Vilnius: Vaga. 2006, 160-161p.)
Balsuoti:
 4.3 (19)
Komentarai (0)
Vyrams jau laikas nustoti elgtis taip, tarsi moterys turėtų juos prižiūrėti kaip mažus vaikus. 

(Coelho, Paulo. Zahiras. Vilnius: Vaga. 2006, 255p.)
Balsuoti:
 4.5 (15)
Komentarai (0)
Juk iš moterų vyrai tikisi tik vieno dalyko, - kad mokėtų skaniai virti. Kita vertus, iš vyrų tikimasi visko, absoliučiai visko, - kad išlaikytų namus, myluotų, rūpintųsi vaikais, ruoštų valgį, turėtų pasisekimą. 

(Coelho, Paulo. Zahiras. Vilnius: Vaga. 2006, 31p.)
Balsuoti:
 4.5 (2)
Komentarai (0)
... suvedžiotojas gali grąžinti merginai garbę ją vesdamas, tačiau to negali padaryti meilužis, nors moteris ir išsiskirtų, o jis paimtų ką į žmonas. 

(Šopenhaueris, Artūras. Gyvenimo išminties aforizmai. Vilnius: Tyto alba. 2007, 83p.)
Balsuoti:
 3.7 (3)
Komentarai (0)
Surasta: 22
1 2 3