Tuomet jis man tarė: „Pranašauk dvasiai, pranašauk, marusis, ir jai sakyk: 'Taip kalbėjo Viešpats DIEVAS. Ateik, dvasia, iš keturių vėjų ir padvelk į tuos užmuštuosius, kad jie atgytų'“. Pranašavau, kaip man buvo liepta. Ir įėjo į juos dvasia, – jie atgijo, pakilo ant kojų nepaprastai didelė minia.
(37:9-10) 
 


Paieška:

YouTube
Grožis Kūryba Menas  

Mada

Rengtis elegantiškai, mano nuomone, rengtis nerėksmingai, ir nebūtinai garsių firmų drabužiais. 

(Coelho, Paulo. Zahiras. Vilnius: Vaga. 2006, 79p.)
Balsuoti:
 4.9 (9)
Komentarai (0)
Atmink - mados ateina ir praeina. jeigu kreipsi dėmesį į amžinus dalykus, Tu niekada neišeisi iš mados. 

(Fried, Jason ir Hansson David Heinemeier. NEDIRBK. Kaunas: Obuolys. 2011, 98p.)
Balsuoti:
 5.0 (15)
Komentarai (0)
Kartą išėjęs pasivaikščioti Tatarskis sustojo priešais pietų pertraukai užsidariusią avalynės parduotuvę. Už jos vitrinos vasaros karštyje lydėsi stora simpatiška pardavėja, - Tatarskis kažkodėl tuoj pat mintyse ją pakrikštijo Mania, - o tarp gausybės spalvingų turkiškų gaminių stovėjo pora batų, kurie, be jokios abejonės, buvo vietinė produkcija.
Tatarskį pervėrė staigaus ir aštraus atpažinimo jausmas. Tai buvo smailianosiai aukštalulniai geros odos bateliai. Apelsinų spalvos, su žydrom dekoratyvinėm siūlėm, papuošti didelėmis auksinėmis arfos formos sagtimis, jie nebuvo tiesiog neskoningi ar kičiniai. Jie buvo aiškus įsikūnijimas to, ką vienas girtutėlis tarybinės literatūros dėstytojas iš Literatūros instituto vadino "mūsų geštaltu"*, ir atrodė taip apgailėtinai, juokingai ir graudžiai (ypač sagtys-arfos), kad Tatarskis vos nepravirko. Bateliai buvo storai apdulkėję - aišku, epocha jų nepareikalavo.

*Vok. Gestalt - forma, pavidalas, vaizdas, paveikslas 

(Pelevin, Viktor. Generation "P". Kaunas: Jotema. 2006, 11p.)
Balsuoti:
 4.5 (4)
Komentarai (0)
Drabužiai sudaiktina jausmus. Tai vienas iš tiltų, jungiančių tai, kas regima ir kas neregima. Esama netgi tokių drabužių, kurie gali pakenkti, nes jie skirti kitiems žmonėms, o atsidūrė tavo rankose. 

(Coelho, Paulo. Brida. Vilnius: Vaga. 2008, 127p.)
Balsuoti:
 3.9 (8)
Komentarai (0)
Būti dabita reiškia rodyti savo galią. 

(Paskalis, Blezas. Mintys. Vilnius: Aidai. 1997, 102p.)
Balsuoti:
 3.8 (4)
Komentarai (0)
Be meilės - puošmenos niekai! 

(Višnušarmanas. Pančatantra. Vilnius: Mintis. 1990, 49p.)
Balsuoti:
 5.0 (5)
Komentarai (0)
 Mada nėra natūralus vyksmas, o valdomi pokyčiai, kurie sugadina pernykščio drabužio grožį, kad jis taptų bevertis. Mes tam pasipriešinome praplėtę skonio sampratą. (...) renkamės tokius drabužius, kurių stilius lėčiau keičiasi: kostiumus, megztinius ir sijonus arba palaidines ir sijonus ir panašiai.

(Skinner, Burrhus Frederic. Antrasis Voldenas. Vilnius: Vaga. 2009, 55-57p.)
Balsuoti:
 4.1 (9)
Komentarai (0)