Šioje šalyje visi painioja norus su poreikiais ... Mums reikia maisto, tačiau norime mes šokoladinių ledų. Reikia būti sąžiningam su pačiu savimi. Juk niekam nereikia paskutinio modelio sportinio automobilio, niekam nereikia didžiausio namo. 
Albom, Mitch
 


Paieška:

YouTube

TV

Tik štai ką pa­sakysiu, gindamas žiūrinčius televizorių žmones - tuos milijonų milijonus, kurių žvilgsnį prikaustė Viena Akis: jie nedaro nieko blogo, kol sėdi prieš tą Akį. 

(Kerouac, Jack. Dharmos valkatos. Vilnius: Baltos lankos. 2009, 91p.)
Balsuoti:
 4.2 (5)
Komentarai (0)
Šiais laikais žmonės sužino, ką jie mano, iš televizoriaus. 

(Pelevin, Viktor. Generation "P". Kaunas: Jotema. 2006, 186p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (1)
Tačiau vienas dalykas pavertė Šarlotę ypatinga. Vieną dieną jai į galvą šovė nuostabi mintis. Ji dar karjeros pradžioje suvokė, kad tikrai taip, patys geriausi laidos dalyviai yra tie, kurie turi protinių nukrypimų. Ir vieną dieną ji suprato, kad yra vienas paprastas būdas juos atrinkti .. Jis skambėjo taip: „Aš jų paklausdavau, kokius vaistus jie vartoja. Jie man pateikdavo sąrašą. Tada interneto medicinos tinklapyje paskaitydavau, ką gydo tie vaistai. Ir tada spręsdavau ar jie ne per daug išprotėję, kad ateitų į laidą, ar pats tas.“ 

(Ronson, Jon. Kaip atpažinti psichopatą. Vilnius: Metodika. 2012, 182-183p.)
Balsuoti:
 5.0 (2)
Komentarai (0)
Televizija šiuo metu yra pilna sutrikusių žmonių ... Beveik visose žiūrimiausiu metu transiliuojamose laidose rodomi išprotėję žmonės, ir dabar aš žinau, koks to receptas [pagal ką jie atrenkami]. Tinkamai išprotėję žmonės yra tie, kurie tik vos labiau išprotėję už tokius, kokiais mes patys bijome tapti. Mes galime būti nerimastingi, tačiau ne tokie nerimastingi kaip jie. Mes galime būti paranojiški, tačiau ne tiek paranojiški, kiek jie. Jie mus linksmina ir kartu ramina, kad mes dar nesame tokie išprotėję. 

(Ronson, Jon. Kaip atpažinti psichopatą. Vilnius: Metodika. 2012, 218p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (0)
- Aš nežiūriu televizoriaus, tik žinias, ir tik du kart per savaitę. 

(Murakami, Haruki. Dansu dansu dansu. Vilnius: Baltos lankos. 2006, 143p.)
Balsuoti:
 4.0 (4)
Komentarai (0)
Televizorius rodo "tikrovę". Tai - tiesioginis ryšys, tai - visi matmenys. Jis tau nurodo ką galvoti ir įspraudžia tai į tave. Imate galvoti, kad tai turi būti teisinga. Jums atrodo, jog kitaip būti negali. Jis taip neša tave prie savo paties išvadų, kad protui nebelieka laiko protestuoti: "Kokia nesąmonė!" 

(Bredberis, Rėjus. 451 Farenfeito. Kaunas: Jotema. 2006, 90p.)
Balsuoti:
 5.0 (8)
Komentarai (0)