Man laimė bėga iš paskos. Ir taip yra todėl, kad moterų nesivaikau, o laimė - ji juk moteris. 
Nyčė, Frydrichas
 


Paieška:

YouTube

Magija

Aišku, meistrai visada gali tą magiją panaudoti tam, kad padėtų studentui, bet tai atsitinka labai retai, nes taip gali pririšti prie savęs mokinį ir atimti iš jo nepriklausomumą. Tada jo tobulėjimo kelias bus uždarytas ir jis tik tarnaus savo mokytojui. Tikri Mokytojai niekados to nedaro. 

(Marčiulynas Kęstutis. Laiškai iš Drakono kalnų. Vilnius: FORTUS VITA. 2022, 162p.)
Balsuoti:
 5.0 (1)
Komentarai (0)
Tai, ką mes miglotai vadinome magija, Amerikos indėnai puoselėja tūkstančius metų - kaip mes mokslą. Visi sunkumai, su kuriais mes susiduriame aiškindamiesi magijos esmę, kyla dėl to, kad neišmanome jos prasminių vienetų.  

(Castaneda, Carlos. Kita tikrovė. Kaunas: Luceo. 2012, 177p.)
Balsuoti:
 5.0 (4)
Komentarai (1)
- Magija - tai valios pavertimas įrankiu, - paaiškino jis. - Tai poveikis aplinkai. Visa kame, ką nori paveikti, magas randa svarbiausią vietą. Norint būti magu, matyti nereikia, svarbu tik žinoti, kaip pasitelkti savo valią. 

(Castaneda, Carlos. Kita tikrovė. Kaunas: Luceo. 2012, 348p.)
Balsuoti:
 4.2 (5)
Komentarai (0)
Poetinė kūryba sukuria magišką erdvę, kurioje tai, kas šiaip nesuvienijama, yra sugretinama, tai, kas šiaip neįmanoma, tampa tikra. Ir šią įsivaizduojamą arba nerealią erdvę atitinka toks pat laikas, būtent poezijos, mito, pasakos laikas, kuris prieštarauja bet kokiam istoriniam ar kalendoriniam laikui ir kuris bendras visų tautų ir poetų sakmėms ir pasakoms... Kad ir kokia reta būtų tapusi tikroji magija, ir šiandien ji toliau tebegyvuoja mene. 

(Hesė, Hermanas. Skaitymai minutėms. Kaunas: Trigrama. 2004, 191p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (0)
Kiekvienas kelias, jei tik juo einant išsipildo svajonė, yra magiškas. 

(Coelho, Paulo. Piligrimas. Vilnius: Vaga. 2010, 9p.)
Balsuoti:
 5.0 (8)
Komentarai (0)