Žemė yra tarsi pataisos namai ir kartu mokymosi centras. Taigi kančia yra neišvengiama, tačiau su ja susitaikę jūs įjungiate į darbą slaptas jėgas, kurios jumyse atlieka didžiulį darbą. 
Aivanovas, Omramas Mikaelis
 


Paieška:

YouTube
Darbas Vadovas Verslas

Verslo etika

Kas ieško vien asmeninės naudos, užsitraukia rūstybę. 

(Konfucijus. Pašnekesiai. Vilnius: Tyto alba. 2004, 48p.)
Balsuoti:
 5.0 (7)
Komentarai (0)
Etika yra dorumo padarinys. Dori žmonės sukuria pasitikėjimo atmosferą, kuri yra puikus pagrindas klestinčiam verslui plėtoti ... 

(Ziglaras, Zigas. Sėkmė žaliems. Kaunas: Smaltijos leidykla. 1999, 251p.)
Balsuoti:
 3.0 (2)
Komentarai (0)

 Kovotojų idealai gyvi ir versle. Dar nuo siogūnų* laikų japonai mokėsi pasiaukojimo, nes to reikalavo kario gyvenimas, ir visa tai, atrodo, laikui bėgant peraugo į pareigos jausmą savo kompanijų darbuotojams. Devyniolikto amžiaus JAV korporacijų savininkų pareigos jausmas buvo toks menkas, kad darbuotojų apsaugos turėjo imtis profesinės sąjungos. Ir šiomis dienomis aukščiausio rango vadovai Valstijose lengvabūdiškai migruoja iš bendrovės į bendrovę, skiria sau premijas bankroto akivaizdoje, švaisto pensijų fondus ir panašiai.  Šie vyrukai tikrai "nestato Jeruzalės".
 Net keista, kad mokesčių mokėtojai pakelia tiek mažai kalavijų prieš šiuos pasipiktinimą keliančius dalykus, prieš finansinius goduolius, prieš prezidentinių kampanijų dalyvių vengimą šį reikalą aptarti viešai.
*Siogūnas - japonų karvedžių ir valdytojų titulas. Siogūnai valdė Japoniją XII - XIX a.


(Bly, Robert. Geležinis Džonas. Kaunas: Mijalba. 2004, 173p.)
Balsuoti:
 1.0 (1)
Komentarai (0)