Ir minios pagarbą, ir skriaudą laikykime tolygiomis. Pirmąja nesidžiaukime, dėl antrosios nesielvartaukime. Priešingu atveju, baisiai bijodami būti įžeisti ar šlykštėdamiesi tuo, apleisime būtinus ir visuomeninių bei asmeninių pareigų reikalus, kartais gal nepaprastai svarbius, nes moteriškas nerimas mus smaugs, priešindamasis norui išgirsti.
Seneca, Lucius Annaeus
 


Citata

Citata

Bėda ta, ... kad mes netikime esą tokie panašūs, kokie iš tikrųjų esame. Mes visi - baltieji ir juodaodžiai, katalikai ir protestantai, vyrai ir moterys. Jei sugebėtume matyti daugiau to bendrumo, gal visas pasaulis panūstų susijungti į vieną didžiulę žmonių šeimą, ir gal rūpintumės ta šeima ne prasčiau, nei dabar rūpinamės savąją.
- Patikėk manim, kai miršti, išvysti šią tiesą. Mūsų visų pradžia vienoda - gimimas, ir galas tas pats - mirtis. Tad kuo galime jau taip labai skirtis?
- Tai didžiajai šeimai verta atiduoti laiką ir jėgas. Verta atiduoti šitai žmonėms. Tai prasmingas indėlis. Reikia pasistengti sukurti,kad ir nedidelę bendruomenę tų, kuriuos tu myli ir kurie myli tave.  

(Albom, Mitch. Antradieniai su Moriu. Kaunas: Trigrama. 2008, 169p.)
Balsuoti:
 3.8 (13)
Komentarai (0)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius: