Įsitikinau, kad nieko nepasieksi, jei nekalbėsi apie visiems žinomus dalykus. Šiuo atžvilgiu naivus žmogus nesupranta, kad, kalbėdamas savo artimui apie šiam nežinomus dalykus, nepaprastai jį įžeidžia. Tokia niekšybė atleidžiama tik rašytojui, žurnalistui arba poetui. Aš supratau, kad naują idėją ar netgi tik neįprastą senos idėjos aspektą galima perteikti remiantis vien tik faktais.  
Jung, Carl Gustav
 


Paieška:

YouTube
Citata

Citata

Jei galva pilna minčių, net besiklausydamas kito sakomų žodžių, vis tiek jų visiškai negirdėsi. Taip yra ... todėl, jog kažkas užima tavo protą. Tas kažkas yra mintys. Jei jas išleistum iš galvos, tavo protas taptų bemintis, jis veiktų tada,kai reikia, ir veiktų tinkamai.
Protas, kuris galvoja, kaip atsikratyti minčių, yra užimtas tuo galvojimu. Jei apie tai negalvosi, protas pats atsikratys tų minčių ir pats taps bemintis. 

(Soho, Takuan. Nesupančiotas protas. Kaunas: Obuolys. 2007, 45-46p.)
Balsuoti:
 5.0 (4)
Komentarai (0)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius: