Nieko nenustosi manydamas esąs žemesnis už visus, bet daug pralaimėsi manydamas esąs aukštesnis nors už vieną. Kuklus žmogus naudojasi nuolatine ramybe, išdidžiojo gi širdį nuolat drasko pavydas ir pyktis. 
Kempietis, Tomas
 


Citata

Citata

Kai kurie mokslininkai mano, kad motinos streso pasekmės susijusios su tam tikrais kritiniais periodais. Buvo tirtas nėštumo metu stresą išgyvenusių motinų vaikų, sulaukusių 8-9 metų, hyperaktyvumo, elgesio problemų ir nerimastingumo lygis. Paaiškėjo, kad didžiausia galimybė vaikams turėti minėtus sutrikimus buvo tada, kai motinos patyrė stresą 12-22 nėštumo savaitę, o nerimas, patirtas 32-40 savaitę, įtakos neturėjo. 

Balsuoti:
 5.0 (4)
Komentarai (1)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius:    

Vesta
2012-08-16
Taip, man buvo didelis stresas, kai man liepė vykti į genetikos centrą tik todėl kad tai ministro įsakymas, man virš 35 privalo tirtis. taigi, tuo metu labai prisinervinau nuo dežinios, ar viskas vaikeliui gerai......( nors genetikė pasakė, kad tikslumas šio tyrimo yra "50 ant 50 procentų", vaikui mano šis nerimas į naudą neišėjo. Nors genetiniai tyrimai rodė, kad viskas tvarkoje. turime sūnų sunkios negalios, nekalbantis , mišrus vaikystės autizmas.