Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/filosofi/domains/citatos.com/public_html/lib/db.php on line 6 Citatos - Citatos.com
Daugeliui terapeutų nepatinka, kai kritikai jų darbą apibūdina kaip paprasčiausią "draugystės pirkimą". Nors šiuose žodžiuose yra dalelė teisybės, nusiminti nereikėtų. Draugystė tarp terapeuto ir paciento yra būtina terapijos proceso sąlyga - būtina, tačiau vis dėlto nepakankama.  
Yalom, Irvin D.
 


Citata

Citata

Pagrindine jo nesėkmės priežastis buvo įgimtas tos moters šaltumas ir marsiečių psichiatrija, kuri su savo piliečių vidiniu pasauliu elgėsi nelyginant aukštuomenės sveikas protas su savo narių jausmais Žemėje: vos tik tam žmogeliui pavykdavo kiek nors suaudrinti savo draugės širdį, kaip beviltiškai buki Marso psichiatrai grąžindavo ją į ankstesnę būseną, vėl paversdami tą moterį visuomenei naudinga piliete.
Abu - vyras ir jo moteris tapo dažni svečiai ligoninių psichiatrijos skyriuose. Ir, manau, ne vienam pasirodys įdomu, kad šis be galo iškankintas žmogus pasirodė esąs vienintelis Marso filosofas, o ta iki kraštutinumo išsikankinusi moteris - vienintelė Marso poetė. 

(Vonegutas, Kurtas. Titano Sirenos. Vilnius: Alna litera. 1993, 120p.)
Balsuoti:
 5.0 (2)
Komentarai (0)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius: