- Nieko bloga, jei vyras verkia, - šnibžtelėjo jis man į ausį. - Niekada to nepamiršk. Savo emocijoms abejingas asmuo stokoja jautrumo, atjautos, nesugeba įsigyventi į kito žmogaus pasaulį. Tokie tipai pradeda karus, daro nusikaltimus ir sėja neapykantą. Nebėk nuo savo jausmų ... Jie yra svarbiausia autentiško žmogaus dalis ... 
Sharma, Robin
 


Paieška:

YouTube
Citata

Citata

Romanas vadinosi "Didysis tablo" (...) Knygoje pasakojama apie žemietį ir žemietę, kuriuos pagrobė ateiviai iš kosmoso. Juodu buvo eksponuojami parodoje viename Cirkono-212 zoologijos sode.
 Tų romano personažų būste ant sienos kabojo didelis tablo, tariamai demonstruojantis biržos kursą bei plataus vartojimo prekių kainas, taip pat stovėjo teletaipas, pranešinėjantis biržos naujienas, bei telefonas, tariamai jungiantis juos su maklerio kontora Žemėje. Cirkoniečiai pranešė savo belaisviams, kad žemėje jų vardu investavo milijoną dolerių ir, jei pagrobtieji sumaniai tvarkysią savo finansus, grįžę į žemę, būsią pasakiškai turtingi.
 Ir telefonas, ir didysis tablo, ir teletaipas buvo, be abejo, netikri. Jie buvo įrengti tam, kad stimuliuotų žemiečius žiūrovų minios akivaizdoje ką nors veikti: šokinėti, šūkauti, džiūgauti, raukytis, rautis plaukus, iš baimės leisti į kelnes, šypsotis kaip medinę geležėlę radus. 

(Vonegutas, Kurtas. Skerdykla Nr. 5. Kaunas: Kitos Knygos. 2006, 170-171p.)
Balsuoti:
 2.0 (1)
Komentarai (0)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius: