Žmonėms, gyvenantiems iš fizinio darbo, galas. Jie nereikalingi. 
Vonegutas, Kurtas
 


Paieška:

YouTube

Adamkus, Valdas

Valstybės atkūrimo metinės. Vis susimąstau apie šios dienos prasmę. Po 50-ties metų sumaišties, milžiniškų netekčių, moralinių ir dvasinių vertybių žlugdymo negali stebėtis ir priekaištauti, kad dalis visuomenės abejinga savo valstybei, nepuoselėja jokių patriotinių jausmų. 

Balsuoti:
 3.8 (10)
Komentarai (0)
Iškilmingame Seimo posėdyje – vėl tos pačios kalbos, ne ramus įvykių vertinimas, ne pasididžiavimas laimėjimais, o kaltinimai, kaltinimai... 

Balsuoti:
 4.3 (11)
Komentarai (0)
Po gero pusmečio atsiverčiau komentarus „Delfi“ portale. Ir pasigailėjau – daugiau jų niekada neskaitysiu. Kiek piktų, šlykščių, pasibjaurėjimą keliančių replikų! Negali patikėti – juk šiandien Kalėdos... Kur šventinė dvasia, „ramybė geros valios žmonėms“? Karaliauja pikta valia. O juk, atrodytų, internetinės erdvės „rašytojai“ turėtų būti bent kiek apsitrynę. Deja, pavadinti juos nepraustaburniais – per silpnas žodis. Chamizmas, ir dar pačios atgrasiausios rūšies. Ko galima tikėtis iš tokių žmonių? Ir kiek jų Lietuvoje? 

Balsuoti:
 4.4 (13)
Komentarai (1)
Žurnalistus ypač domino, ar, Lietuvai įstojus į ES, mūsų šaliai negresia prarasti daugybės žmonių, kurie gali susivilioti geresniu gyvenimu Vakaruose. Nieko kito čia neatsakysi – paaiškinau, kad tai priklausys nuo mūsų ekonomikos pažangos ir gebėjimo kuo greičiau spręsti socialines problemas. 

Balsuoti:
 3.9 (12)
Komentarai (0)
Bijau, kad žmonės pavargs kiekvieną dieną girdėdami tas pačias giesmes ir tiesiog spjaus į politiką, nustos ja domėtis. 

Balsuoti:
 4.4 (13)
Komentarai (0)
Atrodo, kai kurie žiniasklaidos kanalai tiesiog negali gyventi be sensacijų ir, jei jų neranda, paskelbia bet kokį gandą, nekreipdami dėmesio, ar tai nepakenks ... 

Balsuoti:
 3.8 (10)
Komentarai (0)
Nieko nepadarysi, metai bėga, ir karta, kuri kovojo už mūsų visų laisvę, pamažu išeina. 

Balsuoti:
 4.2 (13)
Komentarai (0)
Iš šalies esame vertinami geriau, nei patys apie save manome. 

Balsuoti:
 4.7 (13)
Komentarai (0)
Ar galima ugnį užgesinti ugnimi? 

Balsuoti:
 4.6 (22)
Komentarai (0)
... istoriniais momentais būti drauge su žmonėmis – pats didžiausias džiaugsmas. 

Balsuoti:
 4.3 (11)
Komentarai (0)