Kaip norėtum gyventi aname pasaulyje, taip gali gyventi ir čia.
Markas Aurelijus
 


Paieška:

YouTube

Kaip pagimdyti tobulą kūdikį (Dvasinė galvanoplastika ir žmonijos ateitis)

Jeigu moterys įprastų rašyti savo nėštumo dienoraštį, jos konstatuotų, kad vaikas vienokiu ar kitokiu būdu savo gyvenime pakartoja visas per šiuos devynis nėštumo mėnesius jų patirtas būsenas. Bet iš tikrųjų šis pakartojimas vyksta atvirkščia kryptimi, tai yra pojūčiai, kuriuos motina patyrė devintame mėnesyje, pasireikš pirmuoju kūdikio gyvenimo periodu, o tai, ką ji išgyveno aštuntame mėnesyje, pasikartos vėliau... Žmogaus gyvenimo trukmė galėtų būti devyniasdešimt metų, laikant, kad mėnuo motinos įsčiose prilygsta tolesnio gyvenimo dešimtmečiui. 

Balsuoti:
 5.0 (2)
Komentarai (0)
Santuoka yra nuostabus dalykas, tačiau kad ji nepriverstų kankintis, svarbiausia taisyklė - nesisavinti žmonos arba vyro, antraip susidursite su dideliais prieštaravimais, iškylančiais tą pačią akimirką, kai tik pastebite, jog ši būtybė jums nepriklauso. Ji egzistavo iki pažinties su jumis ir gyvens po jūsų; tai ne jūs, tai Kitas ją sukūrė. Taigi žvelkite į ją vien kaip į savo sąjungininkę šiame gyvenime - ir atminkite, jog ji laisva! Jeigu ji trokšta kažką nuveikti jūsų labui, džiaukitės, tačiau joks įstatymas negali jos priversti šitai daryti, ji susijusi su jumis savo laisva valia. 

Balsuoti:
 4.6 (9)
Komentarai (0)
Pavydas yra skurdo ženklas. Tas, kuris vidujai turtingas, nebijo likti vienas, net jeigu jį apleistų visas pasaulis ... 

Balsuoti:
 5.0 (14)
Komentarai (0)
Kodėl vyras paprastai įsimyli vieną moterį, išskirdamas ją iš visų kitų? Todėl, kad toji moteris atitinka kažką jame pačiame, ir tas kažkas esti kaip tik antroji jo prigimties pusė. Žmogiškoji būtybė yra poliari, ir kaip tik ši poliarizacija leidžia ieškoti priešingo savo paties poliaus kitose moteryse ir kitose vyruose, netgi Dievuje. Anapus išorės visuomet reiškiasi kita mūsų pačių pusė, kurios esam pasiruošę siekti. 

Balsuoti:
 4.4 (10)
Komentarai (0)