Žmogus, kuris siunčia žinią per kvailį,
pjauna savo koją ir daro sau nuostolį.
(26:6) 
 


Paieška:

YouTube

Agnijos magija

... visas mūsų gyvenimas tėra kelionė, trumpi sustojimai nakvynės namuose, atsitiktiniai susitikimai, neišvengiami išsiskyrimai, ir vėl - nesibaigianti kelionė amžinybėje... 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 362p.)
Balsuoti:
 4.6 (20)
Komentarai (0)
Viskas taip paprasta. Tik gyvenk be apgaulės, atvira širdim, ir miestas, apie kurį kalbi su tokiu nusivylimu, bus ne prastesnis už Šambalą, ir tada tu galėsi net pačią pilkiausią sieną, net patį nelaimingiausią žmogų paversti magišku veidrodžiu, kuriame atsispindi Visata. 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 359p.)
Balsuoti:
 4.7 (14)
Komentarai (0)
- Man tokie gražūs ir šitie kalnai, ir vienuolynas, ir šventykla.
- Ar jie klausė tavo įvertinimo?
Nusijuokiau. Na taip, ir vėl "aš, man, mano..." Situ jau buvo kalbėjęs apie žmones, kurie tik ir taikos viskam - net gėlei ar debesiui priklijuoti savojo vertinimo etiketes, apie žmones, kurie taip ir žygiuoja per gyvenimą tarsi ant dviejų kojų - pasibjaurėjimo ir pasigėrėjimo, būtį ir buitį kapodami "Arba - Arba" kardu. 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 333p.)
Balsuoti:
 4.9 (11)
Komentarai (0)
Mano Mokytojas sakydavo, kad kiekvieną vakarą reikia gultis į patalą, lyg tai darytum paskutinį kartą, nes niekada nežinai, kada tau vėl išauš rytas - šiame ar jau kitame gyvenime. Mintys apie būties trumpumą gal ir atrodo banalios, bet jos puikiai išsklaido netikrus sielvartus. 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 294p.)
Balsuoti:
 4.9 (11)
Komentarai (0)
Mano Mokytojas mėgo sakyti, kad visi mes truputį panašūs į tuos nelaimėlius, kurie pasistato namą ant šiukšlių krūvos ir net neįtaria, kad giliai apačioje užkastas neįkainojamas lobis. Tikroji žmogaus prigimtis. 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 290p.)
Balsuoti:
 5.0 (12)
Komentarai (0)
... į Tiesą visuomet yra du keliai. Vienas - lygus, patogus, bet ilgas ir vingiuotas. Juo žingsniuojant net viso gyvenimo gali neužtekti. Kitas - status, akmenuotas, pavojingas, kartais - net kvapą gniaužiantis, bet - tiesus. Kas jį pasirenka, tikslą pasieks rizikuodamas, bet - kur kas greičiau. Koks tavo? 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 288p.)
Balsuoti:
 4.7 (14)
Komentarai (0)
... patys didžiausi slėpiniai it dangus balutėse atsispindėdavo paprasčiausiuose dalykuose: sklendžiančioje paukščio plunksnoje, nuo lietaus lašų šnarančiuose liepos lapuose, apšerkšnijusiuose žolynuose ar praeivio akyse... 

(Ivanauskaitė, Jurga. Agnijos magija. Vilnius: Tyto alba. 2006, 98p.)
Balsuoti:
 4.6 (11)
Komentarai (0)