... žmogaus kruvinu darbu pelnytos poilsio valandos, suteikdamos kiekvienam galimybę mėgautis savo intelektu ir individualybe, yra visos jo egzistencijos vaisius ir turtas; šiaip jau jo egzistenciją sudaro vien rūpesčiai ir darbas. O kuo dauguma žmonių užpildo tas valandas? Nuoboduliu ir paikystėmis - jei tuo metu nėra paskendę kūniškuose malonumuose ar neužsiiminėja niekais. 
Šopenhaueris, Artūras
 


Paieška:

YouTube
Citata

Citata

PENKI AUKSO DĖSNIAI

1. Auksas mielai ateina ir kaupiasi pas kiekvieną, kuris pasideda ne mažiau kaip dešimtadalį savo pajamų, kad susikrautų turtą ateičiai ir savo šeimai.

2. Auksas uoliai ir su pasitenkinimu tarnauja išmintingam savininkui, kuris randa jam pelningą darbą, kad šis daugintųsi kaip avys laukuose.

3. Auksas mėgsta atsargius savininkus, kurie jį investuoja, pasikliaudami mokančių elgtis su auksu patarimais.

4. Auksas neužsibūna pas tuos, kurie investuoja jį į tokį verslą ar skiria tokiems tikslams, kurių neišmano ar kuriems nepritaria žmonės, mokantys elgtis su auksu.

5. Auksas palieka žmogų, kuris nori iš jo išspausti neįmanomai didelių pajamų, pasikliauja viliojančiais sukčių ir apgavikų patarimais arba, jį investuodamas, vadovaujasi savo nepatyrimu ir romantiškais troškimais.
 

(Clason, George S.. Turtingiausias Babilono žmogus. Kaunas: Trigrama. 1998, 68p.)
Balsuoti:
 3.7 (3)
Komentarai (0)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius: