Kai myli, tai dažniausiai abejoji tuo, kuo labiausiai tiki. 
Larošfuko, Fransua de
 


Paieška:

YouTube
Citata

Citata

[Taisyklės kaip sėkmingai ištverti išmėginimus]
Taisyklė Nr. 1 Prisimink, kad gyvenimas - tai metų laikų virtinė. Kiekvienas turi ištverti rūsčiausias žiemas, kad džiaugtųsi vasarų puikumu.
Taisyklė Nr. 2 Tapk Vilties klubo nariu. Didingi, nuostabūs ir, atrodytų, neįgyvendinami siekiai yra geriausias būdas išsaugoti įkvėpimą negandų metu.
Taisyklė Nr. 3 Visuomet turėk omenyje, kad labiausiai dvasiškai augame kentėdami. Kai mums skauda. Tačiau kančia gydo ... Ir tarsi lūžęs kaulas mes tampame stipresni lūžių vietose.
Taisyklė Nr. 4 Nesėkmė - galimybė rinktis. Niekas nesustabdys žmogaus, kuris atsisako sustoti ... Tiesiog visa savo širdimi pasižadėk: kad ir kas tau atsitiktų, vis tiek atkakliai eisi ... keliu. Tokia nuostata tau laiduos tikrą sėkmę.
Taisyklė Nr. 5 Negandų akivaizdoje žmonės linkę apsileisti. Kai ateis sunkus metas, turėk stiprybės išsaugoti nusistovėjusią tvarką.
Taisyklė Nr. 6 Jausk savo emocijas. kai susidursi su skausmingais išbandymais, kai kurie žmonės tave ragins tiesiog teigiamai mąstyti. Toks patarimas nėra naudingas ... Išgyvenk širdgėlą, pyktį ar liūdesį - visas natūraliai kylančias emocijas ... kad jos nebūtų nuslopintos ir netaptų slaptais pūliniais ...
Taisyklė Nr. 7 Prisimink: kad ir kaip prastai klostytųsi tavo reikalai, tu niekada nesi vienas.

(Sharma, Robin. Ką tau skyrė likimas. Kaunas: Luceo. 2007, 175-176p.)
Balsuoti:
 4.9 (12)
Komentarai (1)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius:    

renata
2011-02-27
tiesa visada buna viena! dvieju tiesu nebuna niekada!