Tuo įdomus gyvenimas - nes tikime lobiais ir stebuklais. 
Coelho, Paulo
 


Paieška:

YouTube

Trys Įšventintieji

Poliariškumo principas
Viskas yra dvejopa; viskas turi savo polius; viskas turi savo priešybę; panašus ir nepanašus yra vienas ir tas pats; priešybės identiškos savo prigimtimi, bet skiriasi laipsniu; kraštutinumai sutampa; visos tiesos - tik pusiau tiesos; visus paradoksus galima suderinti. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 20p.)
Balsuoti:
 5.0 (1)
Komentarai (0)
Šį principą naudoja šiuolaikiniai psichologai nepageidaujamiems įpročiams pašalinti. Jie siūlo savo pacientams koncentruotis į priešingas savybes. Jeigu jūs patiriate baimę, negaiškite laiko bandydami ją nuslopinti, geriau ugdykite Drąsos savybę, ir baimė išnyks. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 121p.)
Balsuoti:
 5.0 (2)
Komentarai (0)
Kiekviena Priežastis turi savo Pasekmę, kiekviena Pasekmė turi savo priežastį; visą ką valdo Dėsnis; atsitiktinumas tėra neatpažinto Dėsnio pavadinimas ... 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 97p.)
Balsuoti:
 5.0 (5)
Komentarai (1)
Už daiktus, kuriuos žmogus įsigyja, jis visada moka daiktais, kuriuos praranda. Turtuolis turi daug to, ko trūksta vargšui, o vargšas dažnai turi to, kas nepasiekiama turtuoliui. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 96p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (0)
Visa kas teka, įteka, išteka, visa kas turi savo potvynius ir atoslūgius; visi reiškiniai randasi ir išnyksta; švytuoklės svyravimai pasireiškia visame kame; svyravimų riba į kairę yra svyravimų riba į dešinę; ritmai kompensuojasi. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 90p.)
Balsuoti:
 5.0 (3)
Komentarai (0)
Gėris ir blogis nėra absoliutūs: vieną diapazono galą mes vadiname geru, kitą blogu. Viename gale gėris, kitame - blogis. Vienas daiktas geresnis už kitą, žemiau skalėje esantį daiktą, bet jis nėra geresnis už aukščiau skalėje esantį daiktą, ir taip toliau; taigi geresnis ar blogesnis santykinai nustatomi tik iš skalės padalų. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 86p.)
Balsuoti:
 3.0 (3)
Komentarai (0)
Kuo labiau žmogus pradeda suvokti nuolat esančios Dvasios buvimą jo būtybės viduje, tuo labiau jis pradeda kilti gyvenimo dvasinėje skalėje. Tai ir yra būtent tai, kas reiškia Dvasinį vystymąsi - Dvasios atpažinimas, suvokimas ir pasireiškimas mumyse. Pasistenkite įsiminti šį Dvasinio vystymosi apibrėžimą. Jame slypi tikrosios Religijos Tiesa. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 58-59p.)
Balsuoti:
 5.0 (4)
Komentarai (0)
Visada prisiminkite Du Tiesos Polius - Absoliutumą ir Santykinumą. Saugokitės pusinės tiesos. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 47p.)
Balsuoti:
 5.0 (1)
Komentarai (0)
Nėra nieko Visatoje, kas neturėtų Tėvo ir Motinos. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 45p.)
Balsuoti:
 3.0 (3)
Komentarai (0)
Visa kas yra dvejopa; visa kas turi savo polius; visa kas turi savo priešybę; panašus ir nepanašus - vienas ir tas pats; priešybės identiškos savo prigimtimi, bet skiriasi laipsniu; kraštutinumai sutampa; visos tiesos - tik pusiau tiesos; visus paradoksus galima suderinti. 

(Trys Įšventintieji. Kibalionas. Kaunas: Nesvis. 2002, 84p.)
Balsuoti:
 5.0 (2)
Komentarai (0)