Kartą vienas žmogus supyko, kad kažkas neatsakė į jo pasveikinimą.
- Juokdarys! - tarė jam Sokratas. - Susitikęs žmogų, turintį kūno kliaudą, kurios pats neturi, tikriausiai nepradėtum niršti? O kad susidūrei su žmogum tokios grubios sielos, kad nė nesudėsi su tavąja, - sielvartauji? 
Ksenofontas
 


Paieška:

YouTube
Citata

Citata

Štai jums brandusis kapitalizmas: didžiausią kapitalą investuojantis žaidėjas gauna daugiausia lemiamos informacijos, kad pasitelkęs didžiausią kapitalo efektyvumą susižertų didžiausią trokštamą pelną, ir niekas nė akim nemirkteli ... Teisingumas čia niekuo dėtas. kai kvepia tokiais pinigais, kas dar sėstųsi svarstyti tokių abstraktybių?
Didžiulės kompanijos turi savo ryšius, ir gali kirsti lažybų, kad jų aplinkoje rasi visokio plauko tipų - nuo politikų iki romanistų ir roko žvaigždžių bei užkietėjusių yakuza vyrukų ... visa kas buvo anksčiau, nublanksta prieš šiandieninį kapitalizmo tinklą - jo detalių tikslumą, paprasčiausią jėgą ir visagalybę. Ir jų megakompiuterius, kurių nežmoniški sugebėjimai surinkti ir įtraukti į savo skaičiavimus visus iki vieno veiksnius ir sąlygas padaro visa ... įmanoma. 

(Murakami, Haruki. Dansu dansu dansu. Vilnius: Baltos lankos. 2006, 57-58p.)
Balsuoti:
 5.0 (4)
Komentarai (0)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius: