Pagarbi VIEŠPATIES baimė – išminties pradžia;
(111:10) 
 


Paieška:

YouTube
Citata

Citata

 ... joks žmogus niekuomet nepadarė, nedaro ir iš principo negali padaryti nieko tokio, kas išeitų už atleidimo ribų. Tai neįmanoma.

(Estes, Clarissa Pinkola. Bėgančios su vilkais. Vilnius: Alma littera. 2005, 484p.)
Balsuoti:
 4.9 (15)
Komentarai (6)

Komentarai

Vardas:
Tekstas:
Įrašykite skaičius:    

Edvardas
2011-07-08
Taip, dar papildyčiau. Atleisti nereiškia nebausti, kita vertus bausmė yra ne keršto, bet auklėjimo priemonė ... Todėl Sokratas niekad neperdavo nusižengusio vergo iškart, o tik kai atlėgdavo pyktis, kad būtų teisingas, o ne kerštaujantis... Atleisti, kaip kažkas žemiau pasakė, yra tiesiog naudinga sau pačiam, nes laikant savyje pyktį - kenki sau..
Karoliui
2011-07-07
Atleisti-reiškia gyventi toliau be neapykantos ir pykčio sieloj,kas kenktų tik tau pačiam. Atleisti-nereiškia palikti nenubaustą. Toks žmogus privalo gauti atitinkamai pagal nuopelnus,kaip gauna pasiutęs šuo,ar įgėlusi gyvatė. Bet tai atpildas,o ne neapykanta.
ieskanti
2011-05-04
Suprasti ir isgyventi: Teve, atleisk jiems, nes jie nezinio ka daro...
atleidimas
2011-03-29
Be to, atleisti nereiskia, kad neketini gintis nuo skriaudeju dabar ar ateityje, tai taip pat nereiskia, kad sutinki, su tuo kas ivyko... Atleisti, kai skaudina tave ar tau brangius zmones, reiskia suprasti, kad nusikaltelis tai daro is tamsumo. Kaip sake Kristus kalamas prie kryziaus: Teve, atleisk jiems, nes jie nezinio ka daro... Blogi nugali ne kerstu, o svietimu... Tamsos apsvietimu...
kita vertus
2011-03-29
Vaikus prievartaujantis pedofilas, apibreziant psichologiskai, turi asocialios asmenybes sutrikima, nera sugebejimo atjausti vaiko skaumo, tai ligonis, dvasios invalidas, zombis, kaip sugedusi masina, kuriam nepasiseke gyvenime tinkamai, kaip visiems, susiformuoti... tokius zmones galima ir reikia gydyti... Uzsienyje yra ivairios gydymo programos... Ant jo galima pykti, lygiai kaip ir ant pasiutusio suns ar igelusios gyvates, bet kita vertus ligonis negali elgtis kaip sveikas, pasiutes suo nesikandzioti, isgasdinta gyvate negelti ir t.t. Jei ant kiekvieno kampo sauksi, kad tokius reikia saudyti, bus sunku juos demaskuoti ir paprasciausiai suteikti gydyma..
Karolis
2011-03-28
Jei galesiu komentuoti neprisiregistraves tai paneigsiu tavo sita teigini, tu atleistum pedofilui uz tai kad tavo dukra izagintu? zmogus seis laikais istisai daro tai uz ka sunkei galima atleisti